Product Collections
-
SaleApple Jelly
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per$9.00 USDSale price From $3.00 USDSale -
Sold outApricot Jelly
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price perSale price $3.00 USDSold out -
Bargello Heart Quilt
Regular price $700.00 USDRegular priceUnit price perSale price $700.00 USD -
Sold outBlue Queen
Regular price $500.00 USDRegular priceUnit price perSale price $500.00 USDSold out -
SaleBlueberry Jam
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per$9.00 USDSale price From $3.00 USDSale -
Butterfly Popcorn
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Cherry and Hard Maple Cutting or Charcuterie board
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price perSale price $35.00 USD -
Cherry Cutting or Charcuterie board
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price perSale price $35.00 USD -
SaleCherry Jelly 18oz
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per$9.00 USDSale price From $3.00 USDSale -
Circle Basket
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price per$45.00 USDSale price $45.00 USD -
SaleCorn Decorations
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price per$1.25 USDSale price $1.00 USDSale -
Crazy Kettle Corn
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price perSale price From $4.50 USD -
Crazy Kettle Corn 1 oz bag
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price per$1.25 USDSale price $1.00 USDSale -
Deer Antlers
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price perSale price $15.00 USD -
Elm Burl Cutting or Charcuterie board
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price perSale price $50.00 USD -
Farmers Market Basket
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price perSale price $60.00 USD -
Gift Basket #2
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price perSale price $45.00 USD -
Gift Basket #3
Regular price $75.00 USDRegular priceUnit price perSale price $75.00 USD -
SaleGift BOX #1
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price per$30.00 USDSale price $25.00 USDSale

















